Hurtownia Instalacyjna, Integrator Systemów Teleinformatycznych - Cetel

Praca

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kreatywnych i ciekawych osób, dla których zaangażowanie w powierzone im obowiązki jest pasją.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) na adres: rekrutacja@cetel.com.pl.

Aktualne oferty pracy:

Instalator Sieci Teletechnicznych
24.05.2020

Zakres obowiązków:

  • praktyczna umiejętność wykonywania instalacji kablowych wewnątrz budynkowych, (montażu listew naściennych, drabin i koryt kablowych), okablowanie,
  • znajomość praktyczna technologii wykonywania złączy i zakończeń kablowych, złączy LAN, telekomunikacyjnych, uziemień kabli,
  • umiejętność montażu i konfiguracji urządzeń (modem, router, switch, zasilacz, antena),
  • praktyczna umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych (instalacji),
  • kreatywność przy rozwiązywaniu problemów,
  • dyspozycyjność (możliwość wyjazdów w delegacje),
  • znajomość zagadnień z dziedzin niskoprądowych, elektroniki, przesyłu danych – wykonywanie instalacji SSWIN, SKD, CCTV, PPOŻ,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Wymagania mile widziane:

  • umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu wykonywania prac na wysokości (drabiny podesty),
  • posiadanie uprawnień elektrycznych SEP,
  • umiejętność prostej obsługi programu AutoCad,
  • znajomość technologii instalacji kabli światłowodowych, obsługi spawarki światłowodowej, reflektometru,
  • uprawnienia do budowy systemów alarmowych,
  • doświadczenie zawodowe,
  • podstawowa znajomość sprzętu Cisco, Mikrotik,
  • znajomość systemu Fibaro

Oferujemy:

  • dobre warunki finansowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego – kursy, szkolenia,
  • praca na pełny etat,
  • miła atmosfera w miejscu pracy,
  • praca w dynamicznie rozwijającym się zespole

Oferty pracy prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@cetel.com.pl
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie stanowiska w temacie e-mail: Instalator Sieci Teletechnicznych

Sprzedawca/handlowiec w branży Wod-Kan-Gaz
20.05.2020

Jesteśmy polską firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko sprzedawca/handlowiec w Hurtowni Wod-Kan-Gaz.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku (minimum 2 lata).
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Komunikatywność.
  • Samodzielność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Praca w młodym, ambitnym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) na adres: rekrutacja@cetel.com.pl

Prosimy w temacie wiadomości podać stanowisko: sprzedawca/handlowiec w Hurtowni Wod-Kan-Gaz

Kierownik Robót Teletechnicznych
20.05.2020

  • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie jakości prowadzonych robót w zakresie sieci i instalacji teletechnicznych.
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
  • Udział w procesie ofertowania.
  • Współpraca z przedstawicielami inwestora.
  • Nadzór i koordynacja robót podwykonawców.
  • Przygotowanie harmonogramów prac dla pracowników i podwykonawców.
  • Zapewnienie zgodności przebiegu robót z obowiązującymi przepisami, normami oraz zasadami BHP.
  • Zarządzanie budżetem realizacyjnym w tym rozliczanie prowadzonych zadań.
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – kierunek Elektronika i Telekomunikacja.
  • Uprawnia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych , wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu robót w zakresie sieci gazowych i wod.-kan.
  • Dyspozycyjności i umiejętności pracy w zespole.
  • Zdolności organizacyjne oraz sumienność i samodzielność.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji oraz dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych.
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy w temacie wiadomości podać stanowisko: Kierownik Robót Teletechnicznych

Firmy Podwykonawcze
10.05.2020

Cetel Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach nawiąże długofalową współpracę z firmami podwykonawczymi, w zakresie wykonywania:

  • Sieci i instalacji teletechnicznych w tym światłowodowych.
  • Instalacji radiolinii.
  • Spawania światłowodów.
  • Robót ziemnych.
  • Przecisków i przewiertów sterowanych.

Prosimy w temacie wiadomości podać stanowisko: Firmy podwykonawcze

Projektant Instalacji Systemów Niskoprądowych
30.04.2020

  • Tworzenie projektów instalacji teletechnicznych min. CCTV, SSWiN, SKD, PPOŻ, Oświetlenie awaryjne,
  • Weryfikacja i optymalizacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań,
  • Współpraca z przedstawicielami inwestora,
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej,

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu zasad projektowania instalacji teletechnicznych,
  • Doświadczenie w projektowaniu systemów teletechnicznych,
  • Znajomość oprogramowania CAD,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w rozwijającej się firmie,
  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji oraz dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy,

Prosimy w temacie wiadomości podać stanowisko: Projektant Instalacji Systemów Niskoprądowych

Do każdej oferty prosimy dołączyć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Kontakt

Masz pytanie? Napisz do nas!